UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Co je to voucher?

Voucher je forma jednoročního anonymního předplatného, pro přístup ke článkům na serveru www.specnaz.cz Vzhledem k specifickému obsahu a potenciální rizikovosti předkládaných informací je zvolena tato forma placení, která vám čtenářům zajišťuje vysoký stupeň anonymity bez nutnosti zpětně dohledatelné registrace konkrétní osoby.

Vezměte prosím na vědomí, že vzhledem k rozdílným daňovým zákonům a právním předpisům, platným v různých zemích, jsou přístup a využívání informací z webu www.specnaz.cz určeny pouze pro uživatele z České republiky. Objednáním voucheru a využíváním přístupu na stránky webu přístupné heslem voucheru potvrzujete, že jste uživatel z České republiky.

Voucher je podobný kreditům u mobilních operátorů a jeho platnost – doba k vyčerpání je zvolena na pohodlných dvanáct měsíců od jeho aktivace. Odesláním platby si předplatíte jednoroční možnost přístupu na konkrétní články, které vás zajímají. Nemusíte tak platit za konkrétní čas prohlížení nebo zbytečně za celý obsah tohoto webu, ale sami se rozhodujete, který konkrétní článek si chcete aktuálně přečíst a věnovat na něj část kreditu, a za který ne. Tím svůj kredit využijete maximálně účelně a nejste vůbec nuceni platit za celý obsah, nebo za něco co vás tématicky nezajímá.

Konkrétní cena za ten který článek se pohybuje pouze v řádu desetihaléřů až maximálně (a výjimečně) několika málo korun a tato částka je vždy uvedena na přístupové stránce článku spolu s okénkem pro zadání čísla kódu vašeho Voucheru. Když se tedy pro článek rozhodnete, zadáte do okénka kód, příslušná částka bude z voucheru odečtena a článek vám bude okamžitě zpřístupněn. Velkou výhodou je, že pokud se budete chtít k článku později vrátit a přečíst si jej znovu, již vůbec nic dalšího neplatíte a článek je vám přístupný zdarma na neomezený počet přečtení po celou dobu platnosti vašeho voucheru. Časová platnost voucheru je jeden rok od jeho objednání a zaplacení. V tomto období byste měli váš kredit vyčerpat. Pokud to nestihnete, můžete si následně požádat e-mailem o bezplatné prodloužení platnosti voucheru.

Anonymitu čtenářů považuji za zásadní, protože stále stoupá tlak na kontrolu internetu a kde kdo začíná mít zájem na špehování konkrétních osob a mapování činností, které v prostředí internetu provádějí. Anonymita spočívá v tom, že při zakoupení voucheru není nutná registrace, ani uvádění pravého jména. Jedině funkční email, na který vám bude odeslán přístupový kód voucheru. Anonymní přístup na tyto stránky tak lze kombinovat s dalšími známými zásadami bezpečnosti na internetu, čímž si uživatel podstatně sníží riziko dohledávání svých internetových aktivit.

Pokud vám cokoliv není zcela jasné, odpověď jste nenalezli ani na „Stránce s častými dotazy – FAQ“ či potřebujete podrobnější vysvětlení, neváhejte mě prosím kontaktovat na mail chlibek@specnaz.cz Konkrétní otázky se vám budu snažit ještě lépe vysvětlit a své odpovědi pak zveřejním i na stránce s FAQ.

Jelikož jde o nový systém, mohou se samozřejmě ještě omezeně vyskytnout drobnější a nepředpokládané komplikace nebo problémy za které se předem omlouvám a prosím přece jen o určitou shovívavost. Zároveň moc prosím, pokud tedy v systému či v obsahu webu narazíte na cokoliv, co považujete za chybu, nebo vás něco nadmíru obtěžuje, neváhejte mě o tom prosím také informovat a obratem se budu snažit sjednat nápravu a podat vám vysvětlení.

Reklamace: Návštěvník, který si zaplatí přístup na web formou voucheru je zákazník se všemi právy vyplývajícími z obchodního zákoníku České Republiky. Mimo to, v případě jakékoliv nespokojenosti s poskytovanými informacemi nebo fungováním webu má právo i bez udání důvodu požádat o zrušení voucheru a vrácení plné zaplacené ceny. To to platí po dobu 14-ti dnů od obdržení hesla voucheru e-mailem. Reklamaci a žádost o vrácení peněz prosím podat písemně na e-mail chlibek@specnaz.cz . Dopis musí obsahovat: číslo voucheru, výši zaplacené částky za voucher a informaci kam mám vrácenou platbu zaslat (číslo bankovního účtu, případně přesnou poštovní adresu pro zaslání poštovní poukázkou.) Vrácení platby provedu co nejdříve jak mi to čas dovolí, bez zbytečného prodlení, nejpozději však do patnácti dnů od obdržení reklamce.

Stručný souhrn funkcí voucheru:

  • Určeno pouze pro uživatele z České republiky (vzhledem k právním a daňovým rozdílům platným v jiných zemích)
  • Anonymní užívání – není nutná registrace konkrétní osoby, pouze funkční a spolehlivý mail.
  • Kód vašeho voucheru je na serveru uložen v šifrované podobě
  • Platnost dvanáct měsíců od aktivace
  • Umožňuje odečtení kreditu pouze za články, které vás skutečně zajímají – žádná platba za zbytečnosti.
  • Výši platby volíte sami čistě podle vlastních potřeb a frekvence čtení – doporučuji rozmezí 50-100Kč
  • Možnost vysoké anonymity platby formou alternativního způsobu odeslání.

Podrobnější vysvětlení prosím hledejte na „Stránce častých dotazů

Marek Chlíbek – Dago