Vyškov - Dlouhé vlasy

Vyškov - Dlouhé vlasy

Příspěvekod harry150 » pon kvě 06, 2013 12:40 pm

Mám takovej dotaz, ve Vyškově jdou do hola úplně, ÚPLNĚ všichni? Nejde se tomu nějak vyhnout? Nemám zrovna nejkratší vlasy, ale po záda je taky nemám, a myslím že by mě to nějak neomezovalo, když příjde na to, můžu si vzít šátek, nebo to nemá žádnej praktickej důvod a všichni jdou do hola kvůli buzeraci? Dá se to nějak ojebat?
harry150
občasný diskutér

Tvuj přístup...

Příspěvekod sutte_min_pik » úte kvě 07, 2013 2:28 pm

1. chlap s dlouhýma vlasama vypadá v 99% jako p*ča a jestli si myslíš, že jsi tvrdý rocker, ve Vyškově už nebudeš
2. všichni stejné trička, čepice a když jeden bez blůzy, tak všichni bez blůzy = všichni jednotně ustrojení = ne, šátek opravdu ne
3. jestli to chceš ojebávat, ještě jsi nenastoupil, vyber si radši něco jiného, na ojebávky není dobrý pohled a nejen, že budeš neoblíbený, ale ke všemu zadřeš taky celou četu a vlastně navazuješ na mou odpověď č.1...

prober si to v hlavě chlape a zamysli se nad prioritama a svým myšlením. Hodně štěstí
sutte_min_pik
občasný diskutér

Příspěvekod harry150 » úte kvě 07, 2013 4:34 pm

Takže to evidntně je problém, a je to jen kvůli buzeraci, opravdu nemám potřebu tam machrovat a lítat s plackama všude na blůze a křiklavejma tkaničkama v kanadách... jde jen o to, že extrémně krátkej sestřih mě není dvakrát příjemnej, samozřejmě když se normálně ostříhám tak mě to nevadí, ale spíš jsem se si všiml, že každej kdo se vrátí vypadá jak po chemoterapii, a to mě možná trochu znepokojilo, toť vše...
harry150
občasný diskutér

Příspěvekod zero23 » čtv kvě 09, 2013 7:01 am

Jestli mas problem s tim tvym vyplodem "extremne kratky" sestrih, tak se o vstup do ACR vubec nepokousej, zajdi si radeji do kadernictvi a potom do cukrarny. Mohli by ti totiz zkratit vlasy a to ty prece nechces. Mimochodem napsat, ze nekdo vypada jako po chemoterapii a ze te to znepokojuje, vis vubec jak takova lecebna terapie probiha a cim si leceny clovek prochazi i kdyz to pro neho znamena, ze to nemusi dopadnout dobre? Vypni pocitac, dej si facku a bez se projit na vzduch. Nenam slov...Jestli se takovi jedinci k ACR hlasi a posleze dostanou, des a hruza.
zero23
diskusní expert

Příspěvekod harry150 » sob kvě 11, 2013 12:26 pm

Samozřejmě to bylo nadsazený omg :roll: To že mě není příjemná palice do hola ze mě hned dělá holčičku chápu, hrozná škoda že nikdy nebudu takovej tvrďák jako vy, určitě se tím připravuju o spustu hodnotnej zkušeností...
harry150
občasný diskutér

Příspěvekod Dave. T » ned kvě 12, 2013 8:03 am

Kámo ty dlouhé vlasy nejsou jen kvůli buzeraci. Je to i s hlediska taktického a řekl bych že je to i pohodlnější. Ve Vyškově lítáš od rána do večera někde venku a mít dlouhé vlasy pod kevlarkou každy den tak tě bude neuvěřitelně kousat palice.
Dave. T
občasný diskutér

Příspěvekod Kroko » ned kvě 12, 2013 8:58 am

Pod kevlarkou? Ve Vyškově? :D Tak možná pod starým plembákem... A pod starou malou nebo velkou polní vz. 85 na zádech.
Kroko
častý diskutér

Příspěvekod Dave. T » ned kvě 12, 2013 9:21 am

Ve vyskove jsem byl pred rokem a dostali jsme kevlarky :) O stary blembak jsem ani nezavadil.
Dave. T
občasný diskutér

Příspěvekod Kroko » ned kvě 12, 2013 10:27 am

Dave. T píše:Ve vyskove jsem byl pred rokem a dostali jsme kevlarky :) O stary blembak jsem ani nezavadil.

Tak to čumím... Možná už byly v tak hrozném stavu, že se jim nevyplatilo je dál udržovat, jinak si to neumím vysvětlit...
Kroko
častý diskutér

Příspěvekod Dave. T » ned kvě 12, 2013 10:55 am

Kámoš z útvaru byl na kurzu předemnou a říkal že měli ještě staré blembáky a že neměli ani taktické vesty. My měli obojí.
Dave. T
občasný diskutér

Příspěvekod JAG68 » čtv kvě 30, 2013 4:02 pm

Osobně nejradši nosím airsoftovou umělohmotnou helmu. Nikdo nic nepozná a je lehoučká jak pírko.
Zasraný plech, podělaná kevlarka :-)
JAG68
diskusní expert

Příspěvekod Leilisek » sob čer 29, 2013 9:11 am

My jsme teda loni v létě ještě staré blembáky měli :D
Leilisek
občasný diskutér

Příspěvekod Dave. T » sob čer 29, 2013 1:39 pm

Já byl na zimním kurzu 21.10.2012 a už jsem kevlarku měl:)
Dave. T
občasný diskutér

Příspěvekod Crash319 » čtv črc 11, 2013 5:55 am

my měli blembáky na záklaďáku a i loni na důstojnickém kurzu, bylo super dívat se jak na kzp mají kevlarky a vesty xd a my na kzp nosili ty televize a blembáky, ale aspoň to jde kupředu
Crash319
diskusní expert

Příspěvekod MajkyCZ » sob črc 20, 2013 8:29 pm

Tak na kolik to má být? Mám pocit, že 3mm ale nevím, kde jsem na to přišel, je to tak? Ať to můžu shodit rovnou před Vyškovem a nemusím se tam s tím otravovat. Díky
Obrázek Vyškov 8/2013 - stránka pro všechny, kteří se chystají na vstupní výcvik na UNOB
MajkyCZ
občasný diskutér

Příspěvekod Esu » ned črc 21, 2013 11:01 am

MajkyCZ píše:Tak na kolik to má být? Mám pocit, že 3mm ale nevím, kde jsem na to přišel, je to tak? Ať to můžu shodit rovnou před Vyškovem a nemusím se tam s tím otravovat. Díky

Zrovna jsem ve vyspointu na KZP, tak mam dat aktualni info. Taky jsem cetl 3mm, ale je to blbost, oficialni instrukce od instruktoru jsou:

"3cm bok, 6cm vršek, vlasy se nesmějí dotýkat límce."

Osobně ale doporucuju mene, ja sel na 3mm a docela se to hodi.
Esu
nováček

Příspěvekod Airywave » stř črc 31, 2013 6:29 pm

Asi si svoji odpověď už dostal, ale jestli máš opravdu potřebu řešit délku vlasů tak tam fakt nechoď.

Já se dostal do situace kdy jsem (ne cíleně, resp. aspoň v mejch očích) zadíral celou četu neuvěřitleným způsobem až sem začal házet neschopenky každej den jen abych jim to nekurvil dál za což jsem byl velmi neoblíben.

proč to píšu - mě nevadily vlasy, mě vadilo něco trohu horšího a to tempo při zrychlenejch přesunech, většinou se kvůli holkám tahalo jak nudle z nosu z čehož jsem byl po kilometru dvou unavenej, nebo si mě vytáhl šmerda bo sem ho sral a zvyšoval jsem si s ním fyzickou kondici ve zrychleném režimu.
Takže pokud ti vadí vlasy určitě ti tam bude vadit i víc věcí.
plus pár věci jako že mě lidi nesnášeli tak jsem neměl celý tři měsíce nikoho k sobě jako kamaráda, apod ale jak říkám moje chyba.

prostě mi až v Brně dva dny před přísahou došlo jakou jsem udělal píčovinu když jsem dostal propouštěcí papír... což mě sere doteď protože jsem nejen zabil zbytečně rok bez školy a pořádný práce ale doteď se chci na unob vrátit jenže příští rok dělám bc a pak v 25ti jít znova do prváku...

ber to jako ponaučení že jestli fakt chceš bejt vojákem tak se vykašli na všechno co ti vadí a zkus to tak vydržet, moje zkušenost ti snad přinese ponaučení.
Airywave
nováček

Zpět na Vojenský výcvik a vzdělávání