UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Karta na přežití SURVIVAL TOOL

Návody k použití pro armyshopy Vlkodlak.cz a Smrtihlav.cz

Multifunkční karta pro přežití ve velikosti běžné kreditky ( 70x45mm ),, která je schopna nahradit více jak 10ks různých nástrojů. Vyrobena z kvalitní, otěruvzdorné oceli. Součástí dodávky je černé koženkové pouzdro. K využití je připraveno minimálně 11 funkcí:

1. Otevírák na konzervy, 2. Ostří – s využitím jako nůž, 3. Šroubovák, 4. Pravítko – metr, 5. Otevírák láhvový, 6. Klíč na 4 větší velikosti matic a hlavy šroubů, 7. Otevírák na konzervy – typu sardinky, 8. Pilka dvojbřitá, 9. Směrovka – pro použití na mapě, 10. Klíč na 2 menší velikosti matic a hlavy šroubů, 11. Otvor pro upevnění na klíče

Při správném a přiměřeně šetrném používání je nástroj skoro nezničitelný. Možno použít jako přívěsek na klíce pomocí závěsného oka. Tento unikátní multifunkční nástroj je vhodný pro denní kapesní nošení, kdy nahrazuje mnohem objemnější výbavu pro různé drobné úkony. Jistě se Vám stane dobrým pracovním pomocníkem. Vynalezeno v době studené války pro agenty CIA.

Obal: Obal je kombinací papíru/lepenky (PAP) a polyethylenové fólie nebo sáčku (PET). Nepotřebný obal prosím odložte do nádob na tříděný odpad nebo zlikvidujte jako běžný komunální odpad. Obaly neponechávejte dětem na hraní – hrozí udušení nebo spolknutí malých částí.

Dodavatel: Marek Chlíbek, Bezručova 339, 784 01, Litovel, www.vlkodlak.cz (Armyshop)

E-mail: chlibek@specnaz.cz , Tel.: 604 775 367

CHLIBEK.CZ – Klid je největším důkazem síly.

SPECNAZ.CZ  Nebojuji pro čest. Bojuji abych vyhrál.