UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Kotva Ninja

Návody k použití pro armyshopy Vlkodlak.cz a Smrtihlav.cz

Ocelová skládací kotva, kterou již japonští Ninjové využívali k boji a k zdolávání překážek. I v současnosti ji ke stejným účelům využívají zásahová komanda. Prioritou je skryté zdolávání zdí, vnikání do budov, rychlé lezení na stromy, vytahování nebo spouštění nákladů nebo při tichém boji zblízka, atd.

Tento výrobek není v České republice certifikován jako prostředek k provozování horolezectví ani pro práci ve výškách a proto je jeho primární použití hlavně ke sběratelským účelům, případně k dekoraci. Dále je kotva určena k běžnému použití při zvedání či spouštění lehčích zavazadel či k běžným činnostem při kempování, vodáctví, skautingu, atd. Není určeno pro zvedání osob či zvířat. Není určeno jako prostředek k provozování horolezectví či práci ve výškách. Součástí kotvy je i 10m kvalitního polypropylénového lana. Vše v černé barvě.

 Obal: Obal je kombinací papíru/lepenky (PAP) a polyethylenové fólie nebo sáčku (PET). Nepotřebný obal prosím odložte do nádob na tříděný odpad nebo zlikvidujte jako běžný komunální odpad. Obaly neponechávejte dětem na hraní – hrozí udušení nebo spolknutí malých částí.

Dodavatel: Marek Chlíbek, Bezručova 339, 784 01, Litovel, www.vlkodlak.cz (Armyshop)

E-mail: chlibek@specnaz.cz , Tel.: 604 775 367

CHLIBEK.CZ – Klid je největším důkazem síly.

SPECNAZ.CZ  Nebojuji pro čest. Bojuji abych vyhrál.