UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Pláštěnka, pončo

Návody k použití pro armyshopy Vlkodlak.cz a Smrtihlav.cz

PONČO  (pláštěnka)

Materiál 100% Polyester

Pončo slouží hlavně jako ochrana uživatele před deštěm. Dále je možno pončo používat jako  podložku pod spací pytel při pobytech v přírodě či ke zbudování improvizovaného přístřešku.

  Při používání je třeba dávat pozor, aby nedošlo  k protržení ponča o ostré kamínky, větvičky nebo vyčnívající součásti výstroje.

Pončo nepoužívejte při silném větru, který jej může poškodit nebo může zapříčinit váš pád.

  Pončo nepoužívejte při činnostech, kde by mohlo svojí funkcí omezit vaše manévrovací schopnosti, snížit rozhled nebo vás jinak ohrozit (např. jízda na kole, řízení motocyklu, horolezectví, atd.)

  Pončo nevystavujte působení agresivních chemikálií, rozpouštědel, ani benzínu nebo nafty.

  Zabraňte působení příliš vysoké teploty nebo kontaktu s otevřeným ohněm. Pončo je z hořlavého a tepelně deformovatelného materiálu.

. Případně poškozené místo (protržení, propálení) co nejdříve přelepte PVC nebo kobercovou lepící páskou, čímž zabráníte dalšímu zvětšování poškození. Ihned, jakmile to podmínky dovolí, vyspravte poškozené místo podlepením z rubové strany záplatou vhodné velikosti z obdobného materiálu jako je pončo.

V případě potřeby zvýšení voděodolnosti, nebo k celkovému obnovení impregnace naneste rovnoměrně na rubovou stranu ponča impregnační přípravek určený na stany a materiály z umělých tkanin (dostupné v některých drogériích a prodejnách sportovních potřeb).

   Případné nečistoty odstraňte navlhčeným hadříkem. použít můžete i šetrný čistící prostředek, vhodný na měkčené PVC.

  Pončo skladujte vždy suché, zbavené všech nečistot a při skladování jej nezatěžujte, ani na něj nepokládejte příliš těžké předměty nebo předměty s ostrými hranami.

 Země původu: Čína

Přepravní obal: Obal je kombinací papíru/lepenky (PAP) a polyethylenové fólie nebo sáčku (PET). Nepotřebný obal prosím odložte do nádob na tříděný odpad nebo zlikvidujte jako běžný komunální odpad. Obaly neponechávejte dětem na hraní – hrozí udušení nebo spolknutí malých částí.

Dodavatel: Marek Chlíbek, Bezručova 339, 784 01, Litovel, www.vlkodlak.cz (Armyshop)

E-mail: chlibek@specnaz.cz , Tel.: 604 775 367

CHLIBEK.CZ – Klid je největším důkazem síly.

SPECNAZ.CZ  Nebojuji pro čest. Bojuji abych vyhrál.