UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č. 1

2. Bych se rád vyjádřil k Vašim článkům.:

článek s názvem Jsem nájemný odstřelovač:
článek byl opravdu dobrý. Poukazuje na to, že ilegální zbraň může být absolutně neškodná, pokud ji nedostane do ruky nějaký blbec s nízkým IQ a zjevně extrémistickými názory. Myslím si však, že jste poněkud špatně zvolil nadpis. Proč? Protože článek nepojednával o nájemných odstřelovačích, ale pouze o lidech vlastnících odstřelovací pušku.

článek Výcvik u Specnaz …
Článek je opravdu výborný. Sice jsem při té pasáži s krávou zrovna jedl hovězí párek, který mi rázem přestal chutnat a málem se ze mě stal vegetarián, ale myslím si, že článek vyvracel narůžovělé představy o válce, které mají někteří jedinci. Co se týče toho, jak jste krávu ušetřil bolesti…musím uznat, že bych se zachoval stejně. Myslím, že to je můj hlavní problém. Uvnitř mě není nic, co by mi říkalo, že zabít člověka je odporné a nelidské, ale u zvířat je tomu jinak. Myslím, že je to tím, že nepřítel představuje vážné nebezpečí, ale veselý ratlíček nikoliv.

Jste co se týče psaní článků opravdu výborný, jenom by jsem byl rád, kdyby se objevovaly častěji. Taktéž musím pochválit všechny Vaše příručky. Já osobně hraji air soft a informace načerpané z vašich stránek a příruček jsou pro mne opravdu zlatým dolem.
Petr „Shadow-master“ Kiška