UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č. 17

Ahoj Marku,
   přečetl jsem si tvou stránku specnaz a přiznám se, že zatím nevím pořádně co si o tom myslet. Na jednu stranu je fakt, že takový zážitek, jaký máš ze školícího střediska Specnazu, zavání klukovským dobrodružstvím. Sotva bych našel kluka, který by to nechtěl, zvláště při útoku všech těch akčních filmů, zažít. Na druhou stranu jsem z tebe trochu v rozpacích, když jsem si přečetl Tvou inzerci a obsah sháněného materiálu.
   Nechám si to tak trochu projít hlavou, co vlastně jseš po všech těch školeních, jež máš za sebou. Můj vzdálený bratranec absolvoval výcvik v URNĚ, ale po dvou letech odešel do Jilemnice dělat řadového policistu, neboť prohlásil, že by u nich “ zblbnul“. A při tom je to svým založením dosti agresivní člověk, který se vyžívá v posilování a asijských bojových umění.
   Je mi 33 let a nikdy jsem se v životě s nikým vážně nepopral ani nepohádal. Všechny problémy se snažím řešit pokud možno poklidnou cestou diplomacie. Pokud by mě někdo přepadl, nevím ani jak bych se bránil. Toto všechno mě možná nutí se nad sebou samým zamýšlet a trochu se procvičovat, ale s mou figurou a povahou, nevím. I přesto jsem si pořídil něco málo vojenského materiálu a se svými chlapci 8 a 4,5 roku se snažím trávit v přírodě co nejvíce času a učit se pár drobností, které by mi mohli pomoci v případě nouze. Nevím, zda je to klasický Survival, ale alespoň snaha tam je. Přečetl jsem si i něco
málo o jednotce zvané RAT. Musím souhlasit s jejich názorem v oblasti ohrožení republiky a následném případném odboji. Nejsem schopen vydedukovat určitou myšlenku(zatím) nad jejich činností např. v Americe. Trochu mě to zaráží. Určitě bych byl schopen postavit se na obranu vlasti, naboť mám svou rodinu rád a pravděpodobně bych byl schopen pro svoje kluky zabít, ale určitě bych se nechtěl stát námezním žoldákem ve službách jiných. Opravdu, nevím, co si o tom myslet.
   Ještě několikrát si Tvé stránky přečtu, abych byl schopen udělat si vlastní názor.
   Snad si z tohoto dopisu vybereš něco.
                                    Zdraví