UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č. 37

Ahoj
Když tedy tak stojíš o ty názory čtenářů, tak ti jeden napíšu :-)) Myslím, že článek je velmi zajímavý ovšem jen jako informace. Můj osobní názor je, že vražda má s dnešním stylem vedení boje mnoho společného. Odpálení raket na tzv. podezřelý cíl je taky vražda, odstřel ze zálohy je taky vražda a uškrcení člověka čímkoliv je taky vražda. Velká většina dnešních vojáků nasazených do útočných operací jsou vlastně nájemní vrazi. ( Mimochodem když jsi psal o zbraních záškodníků – opasek je naprosto skvělá zbraň. Když se to umí, tak uškrcení je otázkou sekund a rána těžkou přezkou minimálně naštípne kost. Navíc ho máš u sebe vlastně pořád. )
Pro blba co si myslí, že projde nějakým kurzem a pak na zábavě bude dělat frajera je to stejně na prd. Veškeré informace a zkušenosti takto získané mohou spíše sloužit k preventivním opatřením proti příp. vrahům. V dnešní době je stejně nejlehčí položit někomu pod zadek sto kilo TNT a pak se jen mrknout, kdo z těch dvaceti mrtvých je cíl.
Já se domnívám, že v jednoduchosti je síla. Když už vraždit tak způsobem aby oběť netrpěla ( jsem humanista :-))) ), nejlépe perkusním revolverem. Nenechá nábojnici a kulka se pěkně roztřepí, takže je dost těžký pak dohledat zbraň, kterých se bez registrace stejně honí po republice tisíce. Jeden známý od policie mi tvrdil, že dobrý je taky po troškách přidávat např. do pasty na zuby „rozmrazovač“, prý to pak žádnej doktor nepozná a oběť umírá na celkovou zchátralost organismu. Nevím co je na tom pravdy, ještě jsem to nevyzkoušel :-)).
No každopádně, když někdo bude chtít někoho sejmout a bude mít alespoň základní zkušenosti, tak se mu to povede. Nikdo nedokáže být ve střehu 24h denně.
To tvoje bojový heslo je asi dobrý pro přežití, ale za husitů na louce to byla asi podstatně větší zábava.
S pozdravem Jan Novák