UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č. 74

Zdravím,

   postupně pročítám specnaz a nestačím se divit, jak jsou některé postupy logické a jak si je většina lidí neuvědomuje dokud si o nich nepřečte(a za to bych Ti chtěl poděkovat, protože nebýt specnazu, tak by se ty postupy moc lidí nedozvědělo) a já se řadím mezi ně(k tykání jsem přistoupil, protože jsem to vyčetl v jedné sekci Tvých stránek).

   Co se týče teroristů a jejich získávání těchto informací, tak toho bych se nebál, většinou tyto postupy stejně znají a pokud si je přečte potenciální škůdce bez teroristického zázemí, tak mu budou k ničemu, pokud je nebude opravdu dlouho a opravdu poctivě cvičit.

   Podle mého názoru tyto stránky poskytnou člověku nejen spoustu nápadů a vychytávek, ale hlavně nový přístup. U tohoto musím odbočit ke stále omílané krávě – mě stačilo si o tom přečíst a vím, že když se něčeho mám snažit dosáhnout, tak musím nejdříve vyzkoušet ty nejjednodušší a nejzjevnější přístupy. A z tohoto důvodu si myslím, že ta smrt nebyla zbytečná, protože to samé si určitě uvědomila spousta dalších lidí, ale díky Tvému příkladu už oni nemusí vraždit každý jednu krávu, aby to věděli.

   Docela bych souhlasil s ohlasem č.65, že by u sebe měl mít nějaké základní vybavení(tím myslím nůž), samozřejmě pokud možno ne pro boj. Já osobně zastávám názor, že by člověk měl mít u sebe neřku-li používat nějakou zbraň až když jí perfektně rozumí a umí s ní zacházet. Nepřítel mi ji může vzít atp. o zvýšení jeho agresivity pokud to s ní umí ani nemluvě. Tím, že by každý vlastník věděl co jeho zbraň umí by se určitě předešlo spoustě nepotřebných tasení té zbraně. Já sám věřím svému tělu – učím se MU SA DO a vím, že člověk sám o sobě je dost velká zbraň i bez ničeho jiného.

   Dál si myslím, že tyto stránky jsou prospěšné pro všechny co dělají survival, chodí do přírody, hrajou paintball nebo airsoft(můj případ). Co se týče založení odboje, tak s touto myšlenkou souhlasím(rozepsal bych se, ale nemám čas), ale vláda by s tím asi neměla nic společného a bylo by to na konkrétních jedincích kolik by do toho dali času a peněz – navíc si myslím, že by se takovýmto postupem mohla zvyšovat informavanost populace a lím pádem i v podstatě její průměrná inteligence. Každopádně jsem zájemce.

   Mimochodem mě napadlo, že se dělají nože z tvrzeného plastu – pevný jako některé kovy a na zabití určitě stačí. Jak by tohle mohla kontrolovat ochranka?

   Napadlo mě ještě hodně věcí, ale musím je v hlavě trochu zpracovat takže prozatím 

                       S pozdravem

    Petr Vála