UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Rubrika — Psychologie

HOLČIČÍ SURVIVAL

Intimní vztahy mezi muži a ženami dokážou stmelit nebo naopak rozložit každou skupinu. Ať už jde jen o výcvik nebo reálné přežití. Vlastně se to týká skoro každého z nás. Vlastním přístupem k opačnému pohlaví si můžeme hodně pomoci nebo i ublížit. . . DAGO

19. 07. 2019   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem HOLČIČÍ SURVIVAL   Přečteno: 1 466x    

Psychologie chladnokrevnosti /video/

. .  

18. 08. 2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Psychologie chladnokrevnosti /video/   Přečteno: 1 608x    

Psychologie chladnokrevnosti

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

22. 09. 2016   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Psychologie chladnokrevnosti   Přečteno: 5 232x    

Špinavá tajemství profesionálů

Mám rád děvky! Víte kdo jsou děvky, ne? Prsa, zadek, to místečko mezi nohama a to vše může chlap za prachy použít. Kdysi jsem si sehnal něco jako brigádu. Po nocích jsem v Brně vozil pár těchto holek na eskort. Dovézt slečnu na udanou adresu, proběhnout byt, jestli tam na ni nečeká nějaké zjevné nebezpečí a pak počkat dole v autě, než si na ní pán udělá svoje. Pak jí dovézt zase zpátky. Někdy žoviálně rozesmátou, jindy třeba ztichlou a potrhanou.. Osobně mám rád děvky, protože mám rád lidi. Teda hlavně zajímavé lidi a jejich příběhy. A věřte mi, že tyhle holky mají hodně poučné zážitky a postřehy. Většinou mladé studentky, plné energie, s velkou drzostí a chutí rvát se ze světem. Miloval jsem ty rozpravy v autě nebo na bytě. Dobrá škola o životě, o chlapech a o přežití v civilizaci.

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

17. 05. 2016   Komentáře: 1   Přečteno: 6 062x    

Odpouštět zbabělost?

Spolupracovat nebo se přátelit se zbabělcem je velká zkouška a většinou cesta do pekel. Na druhou stranu má každý člověk svoje mentální limity a i ten největší hrdina zažije chvilky, kdy prostě selže. Odvaha se vytratí a přijde panická reakce.

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

20. 02. 2016   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odpouštět zbabělost?   Přečteno: 3 216x    

Přežití bojem

Spousta běžných lidí si myslí, že podstata výcviku speciálních jednotek spočívá jen ve zvyšování tělesné kondice a zdokonalování tělesných smyslů. O to větší překvapení by pro ně bylo zjištění, že výcvik má často odbourat pudy a návyky, které v nás evoluce utvářela milióny let.

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

17. 02. 2016   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přežití bojem   Přečteno: 3 120x    

Nejkrásnější sexuální zážitek

Sedíme u večerního ohně... Pár chlapů, co se přes den trápili na výcviku v lese a nyní mají tu jedinou chvíli volna před spánkem. Chvíli na zklidnění mysli i těla, na jídlo a na vyprávění zážitků. Hodnotí se události dneška a znovu zazní i dávnější příběhy. Dnes s námi u ohně není žádná žena, takže přijdou řeči i na sex. Na ten drsně divoký, chlapský a stoprocentní. Aspoň takhle jej rádi vidíme v našich dospěle klukovských očích a stejně jej i popisujeme kamarádům coby samozřejmou a často provozovanou kratochvíli.

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

27. 09. 2015   Komentáře: 1   Přečteno: 7 678x    

Rumunsko – lov divokého prasete kopím

Je kalné ráno v rumunských kopcích. Už dobře dvě hodiny šlapu sám bukovým lesem. Tak jako obvykle mě vzbudil některý z kluků na kurzu, co sloužil noční hlídku, připadající na třetí hodinu raní, na hodinu duchů. Většinou vstávám mnohem dřív než ostatní a tábor opouštím sám, když je ještě klid a ticho. V práci pro tuhle firmu jsem se vyloženě našel. Firmu školící bohaté lidi jak přežít v divoké přírodě, jak přežít v krizových situacích. Jak přežít po kolapsu civilizace v době, kdy dojde nafta a přestane fungovat nejen elektřina, ale především zákony a obyčejná mezilidská slušnost. Učíme lidi schopnosti přežít v možná blízké době, kdy nedostatek, strach a chtíč znovu postaví chudé proti bohatým, zlé proti slabým, nebo jen hladovějící a vyděšené proti těm, kterým ještě trocha zásob zbyla.

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

15. 07. 2014   komentářů 12   Přečteno: 5 934x    

Brutální psychotest Specnaz – buďte upřímní sami k sobě tváří v tvář skutečné katastrofě

Není žádným tajemstvím, že vojáci speciálního určení, jsou podstatou svého založení podivíni. Extrémně to platí v případech odborností typu pyrotechnik, demoliční expert, odstřelovač, specialista na taktické výslechy, návodčí samostatně působící v týlu nepřítele, hloubkový záchranář (v podstatě průzkumník pátrající po ztracených vojácích či sestřelených pilotech, které po nalezení vyvede z týlu nepřítele nebo na místo letecké evakuace). Tito bojovníci svojí psychikou příliš nesplňují standardy pro označení "NORMÁLNÍ" v takovém tom lidském slova smyslu. .......

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

5. 02. 2013   komentářů 6   Přečteno: 11 176x    

Film jako psychologický test bojovníka

V přípravě a při přijímání adeptů do řad policie a armády, zejména pak k jejich elitním útvarům, procházejí zájemci rozsáhlými psychologickými testy. Je to pochopitelné, protože zákoutí lidské duše mohou skrývat mnohá zkratová místa, schopná se projevit až při extrémní psychické či fyzické zátěži. Pokud k tomu dojde v ostré akci, mohou být následky fatální nejen pro samotného člena speciální jednotky, ale může dojít zejména k ohrožení spolubojovníků a neúčastněných civilistů.

Toto je placený příspěvek. Zde zadejte prosím heslo Vašeho voucheru.

4. 12. 2010   komentářů 11   Přečteno: 9 011x