UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Příspěvek č.1

Ahoj Marku,musim priznat, ze Tvoje stranky jsou prvni, ktere se opravdu zaobiraji touto, pro me velice zajimavou tematikou a take musim pochvalit Tvoji snahu zalozit i stranku pro zeny-bojovnice, i kdyz zatim moc velky uspech nema:) Zkus ale vydrzet, byla bych moc rada, kdyby se rozjela.
Studuji stredni skolu (obchodni akademii) a uz dlouho me drzi touhat jit po skole k policii nebo k armade, i kdyz Ty, jak jsem se dozvedela, ani jedno ani druhe moc nevychvalujes:) Predtim, nez vsak udelam takove (a pro me dost zavazne) rozhodnuti, byla bych Ti moc vdecna, kdyby si me poskytl nejake informace, pokud Ti ovšem tato tematika neni uplne cizi.
Nejdrive bych rada vedela, do jakych funkci se muze zena v armade nebo u policie az dostat. Vetsinou se tvrdi, ze jsou jeji moznosti neomezene, ale me se tomu nechce nejak verit:) Pokud se rozhodnu pro armadu, mam sanci, ze me vezmou na vojenskou vysokou z obchodni akademie? Popripade muzu vubec udelat karieru bez „vysoke vojenske“? Napr. – udelam-li si civilni vysokou skolu, muzu jit pak na rekrutacni stredisko a prihlasit se do armady?
Vstoupim-li nakonec do armady CR, jsou tu nejake sance studovat v zahranici napr. na USNA?
Pokud jde o policii – a ted trochu zafantaziruju:) – rekneme, ze bych chtela byt napriklad detektivem na protidrogovem oddeleni, jake bych mela zvolit studium?
Doufam, ze stravis me vsetecne otazky, budu Ti vdecna. Mam pocit, ze není moc pristupnych informacich pro zeny, ktere se rozhodnou delat v tehle branzi. Mimochodem, uvitam jakoukoliv odezvu tykajici se tematu zeny v armade nebo u policie:)
Mej se
Pavla
goliashek@seznam.cz Tak to je zatím první příspěvek. Pavle jsem mailem odpověděl jak jsem jen uměl. Bohužel to nebylo moc konkrétní, jelikož v tomto směru moc zkušeností nemám. Proto prosím případné čtenářky i čtenáře, kteří mohou jakkoliv poradit či napsat, jak to v praxi chodí, aby svou reakci zaslali na můj mail k vyvěšení sem na stránku, nebo soukromě přímo Pavle, na její uváděný mail.