UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Moderní výcvik přežití – 2.díl

Ahoj Kamarádi!

Natočil jsem pro vás druhý díl videa, kde se věnuji hlavně vašim dopisům. Snad v radách najdete pro sebe zase něco použitelného.

Mějte se a ať se daří!

Marek Chlíbek – Dago

. .  

komentáře 4

1 Gigi { 06.12.16 at 11.45 }

Ahoj,

poznamka k zaveru videa – co tedy spise doporucis zenam – prepperstvi ci pripravenost, kterou zde ucis. Ja samozrejme doporucuji bejt prepperkou, kdyz mas vycviceneho muze k preziti, ovsem na to se neda spolehat, ze? Ja, a to nejsem krehotinka, jsem lehce premozitelna i necvicenym muzem gaucakem. Dale vim, ze vycviceni lide prave v dobach krize berou prave prepperum to, co si nashromazdili, tak porad treba nejakou vyjednavaci pozici preppera vuci vycvicenym lidem, tem, co poznaji, ze mas. A zduvodno, proc uprednostnujes (predpokladam) byt aktivne vycvicen k preziti pred prepperstvim. Dik (Pisu ze zahranici, nemam hacky a carky)

2 Tpal { 25.09.16 at 1.00 }

Zdravím,
musím říct, že celkem zírám a obdivuji, jaký máš všeob. přehled a jaký máš zápal objasňovat lidem „věci / otázky / problémy“.. Opravdu, Velmi si Vážím tvého přístupu, že věnuješ svou energii a hlavně svůj čas („..peníze budou a my nebudem..“; ale Čas znamená Život).. Vzhledem k pokročilé hodině, přerušuji sledování a Velmi se těším na další podobné videa. Díky a ať se daří!

3 collani { 07.09.16 at 12.29 }

Jednak jsem nejspíš ukecanej a jednak mě „léky na bolest“ přestaly působit, takže jsem se mohl stáhnout obinadlem a „jít se projít“. Přeloženo : Jít zjistit co jsem včera, teď jsem chtěl napsat „zanedbal“, ale jelikož nejsem žádný zachránce lidstva, tím méně policajt s povinností zasahovat, tak jsem si šel na pivo. No a v hospodě se člověk dozví všechno, tudíž mně bylo nabídnuto občerstvení a informace. Nic povzbudivého. Citace : „..njn, vona nechtěla, protože se jí zrovna nechtělo..“ Zřejmě později, „se jí chtělo..“ Proč to takhle rozvádím. Jednak proto, že bych se tě rád zeptal, jak by jsi reagoval ty. Situaci jsem popsal vcelku detailně. No a jednak obecně, tzn. vidíš „okamžité násilí“ a jsi schopný reagovat, ale také vnímáš okolí a můžeš si domyslet, že „tohle není ohrožená mamina s kočárkem“. Zkus mi odpovědět. Ještě dodám, že já bych samozřejmě „do toho šel“ i s tím rizikem, že mohu mít „na krku“ tak třicet lidí, kteří nejsou ještě natolik zmoženi alkem a mohou být nebezpeční. Njn, nebýt zranění a únavy, mohl jsem být taky mrtvej. Myslím, že rozumíš. Jinak, omlouvám se za tu „ukecanost“ 😀

4 collani { 07.09.16 at 10.44 }

..cca od 55.min je to o něčem, co jsem prožil včera : Já, jinak sice docela tzv. „je mě dost“ a zkušeností…taky dost.. 🙂 Jenže jsem se právě vracel za špitálu, kde mne spravovali zlomená žebra (spadl a mne při kácení strom), takže jsem se v určité anestesi necítil nejlíp. No a na vsi, od které já šest kilometrů bydlím (směr les..) probíhaly „pivní slavnosti“. No a vidím holku v situaci, kdy se jí evidentně snaží proti její vůli osouložit dva místní. Neřešil jsem problém, jestli „předtím chtěla a teď si to rozmyslela“ (opilí byli všichni), ale co jsem zhodnotil byl můj fysický stav (nepřepral bych štěně), tak jen následovalo zařvání směrem ke skupince kouřících na silnici. „TADY ZNÁSILŇUJOU HOLKU, KURVA, JA TEĎ NA ZACHRAŇOVÁNÍ NEMÁM !“ Co se dělo potom nevím, jen jsem si ještě ohlídal čtyři chlapi, kteří reagovali a kočenu „vysvobodili“. Mně bylo tak blbě, že jsem pokračoval směrem domů..