UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Krav Maga – Umění čelit ozbrojenému útočníkovi

Sebeobrana bez kompromisu. Pouliční přežití.Na tomto světě neexistuje jediná země, jediný stát, jejichž vláda by mohla občanovi zaručit, že nebude někdy v budoucnu muset sám čelit útoku ozbrojeného psychopatického teroristy, kriminálního zločince, násilníka pod vlivem drog, agresívního šílence, pobudy…

Výuková příručka Krav-Maga obsahuje podrobný souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu, původně vyvinutý pro potřeby IDF, Izraelských obranných sil, a pro další národní bezpečnostní služby a složky.Přizpůsobený civilním potřebám tak, aby uvedené metody dokázali úspěšně uplatnit normální občané, mladí i staří, muži i ženy, jako takoví nedisponující obzvláštní fyzickou silou, učí, jak se vypořádat s útočníkem ozbrojeným nožem, sekyrou, hrdlem láhve, jinými bodnými, řeznými a sečnými nástroji a zbraněmi, tupým nástrojem – palicí, holí, kamenem -, střelnými zbraněmi – pistolí, samopalem – výbušninami – granátem.


KM předvádí i zákroky podnikané ve prospěch třetí osoby a demonstruje, jak má občan reagovat, je-li napaden dvěma ozbrojenými útočníky.


Autoři Imi Sde-Or (Lichtenfeld), Eyal Yanilov.
Rozměr 225 x 155, 246 stran.


Knihu Krav-Maga lze zakoupit v internetových armyshopech www.vlkodlak.cz a www.smrtihlav.cz
komentářů 9

1 V { 07.01.14 at 17.48 }

Ak zakladatel bol Madar, preco to ma privlastok Izraelsky? Viem ze sa vyuziva v Izraelskej armade.

2 { 22.05.11 at 17.10 }

Krav Magu cvičím přes rok, takže to mohu trochu porovnat:
Myslím si, že ta kniha je pro začátečníky nebo mírně pokročilé absolutně nevhodná. Problém je, že:
– chybí v úplné základy – údery, kopy, pohyby, obrana…, je to opravdu o tom „jak čelit ozbrojenému útočníkovi“ a v tom je ten zakopaný Bobika.
– z jednoho, dvou, tří obrázků se velmi obtížně chápe princip

Probírali jsme to s instruktorem a jeho názor byl podobný. Jakákoli videa od IKMF nebo KMG vám dají víc.

3 question { 02.04.11 at 19.17 }

Čau lidi prosím chci se zeptat jestli tato kniha obsahuje pouze techniky proti zbraním nebo i pro boj „holýma rukama“. Děkuji za odpověď

4 Drbušek Jan { 17.03.11 at 13.10 }

A ještě lepší než pouze číst je tento systém trénovat 🙂

5 Q { 30.01.11 at 10.32 }

Díky za reakci – je to jasné.

6 Cerekev { 28.01.11 at 22.13 }

Marek: pohoda

7 Marek Chlíbek { 28.01.11 at 20.12 }

chlapi diky za upozorneni, mate naprostou pravdu. jsou to recenze, ktere poskytuje vydavatel ke kniham. ted se k tomu hned nedostanu, ale behem nedele prevedu recenze o knihach normalne do volne pristupneho rezimu. jeste jednou se omlouvam.

8 Cerekev { 28.01.11 at 17.42 }

Ja si dokonce myslim, ze je to opsany ze zadni strany ty knizky (ted ji nemam doma, nekomu jsem ji pujcil). Nepodeziral bych ale Marka z vychcanosti, spis jde o technicky nedopatreni, nekde tu myslim psal, ze pro zacatek zpoplatnil clanky nejak automaticky, a ne rucne (tomu by odpovidalo i podle me trochu zvlastni nastaveni cen… nekde vysoka za kratkej nicmoc clanek a naopak). Chtelo by to s tim ale neco urychlene udelat, protoze to moc seriozne nepusobi, to souhlasim.

9 Q { 27.01.11 at 22.29 }

Ahoj – proč je tento článek placený…?
Platby za články z obecného pohledu chápu, ale platit za článek, jehož hlavní náplní je reklama na nějaký produkt mi nepřijde fér. O to víc, že to při placení za článek (t.j. zadávání čísla voucheru) nelze zjistit.

(Pro úplnost dodávám, že je to můj druhý přečtený – a tedy i zaplacený – článek na specnaz.cz. A nehodlám ten padesátník reklamovat – jen se snažím upozornit na nešvar.)