UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Ještě znovu bratři Mašínové…

Předkládám další reakci čtenáře specnaz.cz Lubomíra, na již trošku starší články Bratři Mašínové. Vrazi nebo hrdinové?? a Přidány další reakce na bratry Mašínovy…, která mi od něj přišla e-mailem.

Jen chci pro jistotu podotknout,že i když poměrně zajímavě podanou reakci zveřejňuji, neznamená to, že bych se s jejím obsahem ztotožňoval.

Lubomírovi tímto děkuji za její zaslání, přestože také můj dřívější, slušně vyjádřený názor podrobil zdrcující kritice. Z životní zkušenosti jsem už mnohokrát poznal, že oponenti, kteří neumí nebo nechtějí podat věcnou kritiku bez zbytečných invektiv, nestojí za to, aby se jejich projevem člověk hlouběji zabýval. Už jen pro ty principy svobody a demokracie, za které bojoval tatínek Mašín, …podle mě však nikoliv už jeho synové při svém útěku.

 

Marek Chlíbek

www.odstrelovac.cz

 

PS. Pokud máte zájem, můžete své případné názory na Mašíny sami a bez mého „výběru“ zveřejňovat na tomto diskusním fóru:

http://www.specnaz.cz/forum/viewtopic.php?p=14224#14224

 

 

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *

 

Dámy a pánové, chlapci a děvčata a spol.

Téma: bratři Mašínové

 

Tak jdeme na to!

Veškeré projevy každého člověka souvisejí: především s výchovou a vzory, rovněž tak (ato bohužel) s fiziologií a dědičností. Poslední dva jmenované faktory se někdy opravdu nedají změnit.

Hlupák zůstane hlupákem i kdyby se rozkrájel. Ovšem je zde také druhá možnost, totiž státi se hlupákem „díky“ vlastní lenosti nebo tzv. hlupákem „díky“ vlastní podělanosti (silnější a velmi rozšířený ekvivalent slova strach, lehce přechází do stadia oportunismu nebo konformismu).
 Ta druhá skupina, alespoň podle mé zkušenosti, je mnohem nebezpečnější! Avšak konečně k meritu věci. Nevím zda se mám smát nebo hořce plakat když si přečtu specnaz nebo Vojta. Dostali se mi do rukou pouze tito dva. Ale opravdu to stačilo. Vezmeme to pěkně popořadě, bez ohledu na to, že toho ještě spoustu vynecháme. Asi tak, jak vynechává paměť komančů. Bratři indiáni sorry. Specnaz-i, tvoje tzv. „raně porevoluční doba“ je srovnatelná s řáděním bolševiků v poválečných letech asi tak, jako plácnutí ploutví kapra na obecním rybníčku a nyní tak „nádherně“ mediální tsunami. Že se po každém „posunu“ objeví mračna šíbrů se ví už od pyramid. To není ani ke komentáři, natož rozboru. Specnaz-i, nepotřebuješ a ani nikdy nebudeš vidět do hlav bratří Mašínů a evidentně ani do jiných. Obětuj „pětikilo“ a kup si knihu pana Nováka, jmenuje se to „Zatím dobrý“, má to cca 800 stran, přečti si to a pak to hravě vyhodnotíš. Ono se tam skutečně hovoří hodně zeširoka a do hloubky. Namátkou: víš kdo byli za okupace tzv. „Tři králové“? Pomohu ti. Byli to: Mašín(otec výše zmiňovaných bratří), Morávek a Balabán. To byla elita, to byla supertřída odboje!!! Možná, že kdybys měl takový vzor, tak bys uvažoval a jednal jinak. To nemluvím o tom, že si asi nezažil jak to vypadá, když ti ukradnou rodný statek atd. atd.

To bych ti tady převyprávěl celou knihu a to nejde. Jak jsem ti již řekl, má cca 800 stran.     Takže dámy a pánové, chlapci a děvčata, nejdřív si něco přečtěte (dneska to jde, dneska to vy- chází) a pak si to po škole probereme a zopakujeme!

Tak a teď k Vojtovi. Poslyš Vojto, máš pravdu, „rozebírat ideologické právo“ (cituji tě) je volovina. Ani nevím co máš přesně na mysli. Snad ne „právo ideologicky podporovat právo“ na rozkulačování, krádeže majetku, na zákaz studovat, pracovat, cestovat, mluvit, myslet, mít vlastní názor …! Mám pokračovat, soudruhu? Ke školeným záškodníkům a řádné diverzní činnosti pouze toliko, že by mě zajímalo na které vojenské škole a kdy si tam a vlastně co?-ti tam lili do hlavy. Oni ti kluci (v době okupace) záškodničili docela fest. Viz.: „Zatím dobrý“ a akce na vlaku stojícím v Poděbradech na nádraží plném letadel Luftwafe-likvidace ydrauliky. Ale již dost. Vojto, ta rudá z tebe sálá jak z pece. Komunistická pošťačka, pumpařka, hlídač… Ty si asi buď nepamatuješ nebo nevíš, ale spíš mám dojem, že si nechceš pamatovat a nechceš vědět. Co to bylo za dobu, kdy bolševické bestie (v jejichž řadách se to hemžilo bývalými konfidenty SD či Gestapa – namátkou: velitel pohraničního vojska v roce 1949 byl usvědčený konfident Gestapa, zdroj publikace Hyeny útočí) vedli krvavý boj proti vlastnímu lidu?! Co ti říká třeba „Vojna“, „Bytíz“, Jáchymov?! Kdybys četl výše uvedenou knihu Hyeny útočí, tak bys zíral kolik novodobých koncentráků tady po válce!!! komunisti „vybudovali“! Což takhle Milada Horáková?! Sakra Vojto, prober se. To byla válka proti vlastnímu obyvatelstvu přesně podle stalinistických metod. A jedni, ne-li jediní kdo se proti tomu skutečně heroicky vzepřeli, byť v míře dané možnostmi a podmínkami, byli členové skupiny bratří Mašínů. Abychom nemluvili pouze o bratrech. Ža se rudá bestie krutě vypořádala se všemi, kteří měli se skupinou co do činění je už jenom vlastně připomenutím toho, o čem si lidé mysleli, že už se nebude nikdy opakovat. Totiž – vypilování, vycizelování gestapáckých metod málem k dokonalosti.

Závěrem malý povzdech. Velká převeliká škoda, že to rudé monstrum nakonec nesežralo samo sebe, když to tak pěkně předvedli soudruzi při monstrprocesech se svými vlastními soukmenovci, viz. Slánský a spol.

Dámy a pánové, chlapci a děvčata, nenechte si nabulíkovat, že se komunismus dá předělat! Nedá! Ideologii zla a násilí se musí ČLOVĚK postavit. A když to nejde jinak, tak i se zbraní v ruce!

 

Čest památce členů odbojové skupiny bratří Mašínů.

 

Lubomír Peták

Komentáře: 1

1 Jaroslav { 24.10.10 at 23.26 }

Pan Peták, po prečítaní Vaších riadkov musím žiaľ skonštatovať, že vesmír a ľudská blbosť sú nekonečné.Podobne nekonečné ako aj Váš obdiv k Mašínovcom. Podrezať hrdlo zviazanému bezbrannému človeku je v skutku heroický odbojový čin. U mňa žiaľ len sprostá vražda. A vražda pane zostane vraždou bez ohľadu na to z akých pohnútok bola vykonaná…….ale to Vám je škoda hovoriť.