UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Reakce na příspěvek o Mašínech

Dostal jsem e-mailem reakci na příspěvek pana Petáka: Ještě znovu bratři Mašínové…

Marek

 

Text:

Jímá mne hrůza z toho, že stránku SPECNAZ čtou rádi lidé s myšlením pana Petáka. Celkem mne nepřekvapuje, že jsou jeho inspirací Mašínovci. Také měli silné řeči, ale ve skutečnosti se neodvážili postavit státnímu aparátu (což bylo potřeba) a svoje komplexy si léčili vybíjením vzteku na bezbranejch.

Není těžké si představit pana Petáka s jeho zápalem, jak oblečenej do maskáčů mlátí trubkou nějakýho svázanýho pošťáka. Díky němu se jen utvrzuju v názoru, že bláznů je dost bez ohledu na režim, důvod k vraždění si vždycky najdou, nějaký „nepřítel“ je tady vždycky. ( židé, kapitalisti, komunisti, černoši, atd..stačí si vybrat vhodnou ideologii.).

Jinak mu přeju všechno nejlepší v jeho obdivu „tvrdých metod“, já mám o nich po 18ti letech v armádě ( u průzkumáků) jiné mínění.
                                                                             
Ing. Josef Vojtíšek, Jičín

Komentáře: 1

1 hofi { 23.02.11 at 22.36 }

Jsou lidé, kteří Mašíny obdivují. Já ne. Jsem bývalý profesionál(výsadkář). Po dvanácti letech služby si docela dobře dovedu představit,jak tu jejich slavnou akci provést bez zbytečného střílení a nezbytného násilí. A lidí, kteří obdivují patologické zabijáky je mi upřímně líto. Hofi