UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Blízkost smrti, magie a keltské duby

Spíše osobní video-sdělení bez snahy někoho příliš přesvědčovat nebo zaujmout. Trocha povídání natočené cestou na východ při zastávce v Auschvitz-2. Jedná se o záběry, které jsme natočili spolu s již dříve zveřejněným povídáním o očkování proti nebezpečným nemocem původně nechtěl zveřejňovat.

Cenu za přečtení jsem nastavil jako nejmenší možnou, protože toto video nemá potenciál učit někoho nějaké pkaktické věci a spíš bych měl já vám poděkovat za čas strávený nad jeho shlédnutím. Nicméně „placený“ režim jsem pro tento příspěvěk zvolil proto, že nechci přecejen své poněkud osobní názory k této historické etapě lidstva pouštět jen tak na anonymní internet a riskovat negativní nebo rasistické komentáře, kterým bych k tomuto tématu přecejen nechtěl dávat prostor.

Zároveň musím poděkovat všem registrovaným čtenářům a divákům webu specnaz.cz, že ač mají zcela jistě v mnohých ohledech rozdílné názory nebo životní zkušenosti než já, tak i přes to dokážou psát komentáře většinou slušně a k věci, což je věc, která se jinde v prostředí internetu často příliš nenosí…

Svoboda a anonymita internetu poskytuje luxus být beztrestně nemorální – osobní lidská vyspělost a mentální zralost dávají sílu zůstat i přes to slušným člověkem.

Marek Chlíbek – Dago

= = = = =

Občas zpětně rekapituluji všechny situace, kdy jsem měl pocit, že mi někdo ublížil. Skoro devadesát procent jsou v podstatě malichernosti, nad kterými se dá časem i zasmát. Dobrých deset procent jsou poučné situace, za které můžu v podstatě hlavně poděkovat. Vždycky nakonec zůstane nekolik málo jmen lidí, kteří zaslouží opravdu…opravdu zabít.

 

komentářů 11

1 Jarek { 20.10.12 at 22.20 }

Všichni co tady v tom našem světě žijeme, všechno živé, jsme v tom spolu a prostě sdílíme ten náš život. Je to jak to je, každý to ví a má to v sobě….to že jsme všichni součástí jednoho celku, světa, přírody, že žijeme společný život.
Děkuju Marku, za všechno.

2 Ondra { 22.04.12 at 17.16 }

Úžasné video, díky.

3 Frank { 26.12.11 at 22.31 }

Napřed jsem se tě chtěl Marku zeptat jaký máš názor na Izrael. Jak může národ, který prožil genocitu ted genocidu páchat.. Nic méně po zhlédnutí je to bezpředmětné…chci ti poděkovat zcela srdce za tvou práci a nadšení které do tohoto webu vkládaš.. Prostě jedním slovem – děkuji.

4 Tomas { 05.11.11 at 0.16 }

I já se přidávám s velkým poděkováním. Je to strhujících 20 minut. V Osvětimi jsem byl poprvé tuším v deseti letech, a samozřejmě to na mě neuvěřitelně zapůsobilo. Na druhou stranu, přesto, že o magii mám nějaké povědomí, mě nikdy nenapadlo vůbec „chtít“ komunikovat právě s těmito stromy. Objímání stromů apod. by se nemělo brát na lehkou váhu, a pokud jste se někdo inspirovali tímto videem, nejezděte prosím za těmi stromy JEN z nějaké zvědavosti. Vzhledem, že to právě jsou živé bytosti, těžko mají radost z toho co viděli, a proto bychom je měli mít v úctě stejně jako oběti plynových komor…
Odpusťme Němcům, i když je to těžké, odpusťme těm, kteří páchají zlo v současnosti, a chtějme mír – minimálně v našich srdcích.

„Všechno je volba. Mezi strachem… a láskou.“

5 Pavel { 04.11.11 at 18.36 }

Opravdu zajimavé video, díky moc 😉

6 Jakub { 04.11.11 at 15.15 }

Díky Marku, opravdu poutavé video. Zanechalo na mě veliký dojem, i když ještě teď mě z toho mrazí. Ale musí se ukazovat co se dělo a nesmí se na ty lidi zapomenout.

7 Raven Shield { 03.11.11 at 17.57 }

Díky, moc hezký video, i když „hezký“ v tomhle případě neni asi to správný slovo, neni mi z toho lehko u srdce. Konec je krásnej, plnej naděje.

8 tomak586 { 01.11.11 at 20.42 }

Vynikající video které bere u srdce, díky. Pravdou je také, že o magii moc nemluvím abych nevypadal za blázna a přitom lečím reiki již mnoho let. Ale nedovedu si představit, že bych si doma zasadil tento dub, právě jde o tu energii která je cítit i z tohoto videa. Marku díky.

9 Dušmen { 31.10.11 at 22.26 }

Díky moc příteli.

10 Jarda { 31.10.11 at 21.08 }

Nikdy jsem se nezaobíral myšlenkami na magii a lidi objímající stromy jsem považoval minimálně za podivíny. Tenhle Tvůj příspěvek mě ovšem donutil o tom začít přemýšlet trochu jinak. Díky Marku za tohle video. Všechny ty instruktáže a návody jsou super, ale tohle video ve mě zanechalo dost hluboký dojem…

11 Jáchym { 31.10.11 at 20.19 }

Marku, díky. Pokud by se tu v průběhu času objevila další videa s podobnou tematikou, určitě bych je velmi rád shlédl…