UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č. 41

Ahoj Marku,
pokud se mám vyjádřit k článku Oficiální výcvik záškodníků v ČR? tak musím začít od začátku. To je útok na náš stát. První úder je veden vzduchem na strategické cíle ať už vojenské nebo civilní.Musí být jasné, že první vlně útoku naše armáda není schopna v současnosti čelit a upřímně pochybuji, že nákup stíhaček stav našeho letectva výrazně změní. Poté nastoupí pozemní vojska, která s oficiální armádou nebude mít moc práce. Diverzní jednotky by mohly v tomto boji pomoct i když nemyslím, že by případný odpor mohl mít trvání delší než jeden rok bez pomoci ostatních států(NATO). Paradox:při útoku na náš stát musí být okolní státy(členové NATO) do tohoto útoku zapojeny aktivně nebo pasivně takže NATO je nám na ….. .
Musíme brát totiž v úvahu jednu věc, a to že válka(obrana) je především o penězích,zásobách munice,potravin,benzínu. Jistě máš přesnější informace jak na tom naše armáda v tomto ohledu je. V tom případě bych diverzní jednoty viděl jako hlavního strůjce odporu (už protože s nimi při současném vedení boje na dálku nikdo nepočítá, hlavně ve státě kde tyto jednotky nemají tradici). Pokud jde o výcvik nedovedu si představit,že by armáda dokázala vypracovat takový systém aby fungoval a byla zajištěna jeho bezpečnost. Takovou věc může realizovat pouze skupina lidí, která je na tom osobně zainteresovaná.
Osobně se nepovažuji za odborníka na toto téma-spíš jsem člověk,který má určité povědomí o situaci a má na věc svůj názor,ale můžu říct, že s tebou souhlasím spíš než s vládou.

Ahoj Pavel