UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č. 45

Ahoj Marku,

cestou na dovolenou jsem navštívil Bunkr a musím říct, že sortiment i ceny (pokud jsem schopen posoudit) na začátek velmi solidní i milá obsluha :-). Trošku jsme měli problém ten obchod najít, ale nakonec jsme se trochu doptali a více méně náhodou se trefili na tu správnou ulici.V té souvislosti se chci zeptat, jestli je možné veškeré zboží co nabízíš v Bunkru objednat i přes Internet.

 

Při té příležitosti jsem i zavítal na www.specnaz.cz a narazil na tvé info o chystaném článku v RINGu. Musím se přiznat, že mě to velmi zarazilo, že jsi vůbec ochoten komunikovat s takovýmto dle mého názoru bulvárním plátkem, za který RING považuji. Nechci se Tě dotknout, ten článek jsem nečetl, ale přijde mi to jako klukovina. Co na tom že se otevřeně, srozumitelně snažíš svými odpovědmi obhajovat svůj pohled na svět, se kterým by se jistě stotožnilo hodně lidí. Tihleti „novináři“ v honbě za senzací udělají cokoliv, taky ber v úvahu, že tenhle druh tisku(nechci se někoho dotknout) čtou řekněme lidi co je nezajímá, že někdo má zajímavého koníčka, něco zná, něco umí, něco dokázal, je otevřený, … to je přece strašná nuda, takhle koho zabil, komu ublížil, či jinak uškodil … jak už jeho název napovídá. Ten „novinář“ ví co chcou jeho čtenáři a on jim to dá, protože potřebuje prodávat. A jak už to jednou vyjde a přečte si to X lidí tak můžeš 100x říkat, že tak to není, že jsi to myslel jinak, atd. Nehledě na to, že pokud konkurence(=plátky podobného typu) předpokládám monitorují činnost kolegů a pokud článek bude „úspěšný“ začnou se o Tebe zajímat jen tyto pochybné plátky.

No nevím, třeba je to Tvůj záměr, nevidím do Tebe, ale jak říkám, nějak mi to nesedlo. Já myslím, že tohle nemáš zapotřebí. Pokud někdo chce něco zdělit okolí, chce aby to co zděluje někdo poslouchal, zaujalo ho to, něco mu to předalo, je třeba to říkat těm správným lidem, obávám se, že mezi čtenáři RINGu je nenajdeš. (Tady si přihřeju polívčičku co takhle napsat něco pro Airsoftový portál CASA http://casa.tam.cz který spravuji :-))

Jistě jsi poznal, že jsem zaujatý vůči těmto plátkům či podobných investig@tivních médiím. Ano jsem, oni totiž v člověku nepodporují nic pozitivního, naopak degenerují naši společnost, svou honbou za levnou senzací, krmí nás tím od rána do večera … člověk který se „vyvine“ v takové atmosféře a nikdo mu neukáže tu světlou stránku života(myslím tím hlavně rodiče) bude kolem sebe celý život kopat a přijde mu to normální … prostě hnus.

Ale to je jen můj názor, možná to vidím moc černě, ale nedalo mi abych Ti to nennapsal a doufám, že alespoň v Tvém případě se mýlím možná i křivdím časopisu RING. Uvidíme co z nich vyleze 🙂

 

Zdar a sílu

Kája Koblih

Ohledně článku v Ringu máš naprostou pravdu. Problém nastal v tom, že „filuta“ redaktor se prohlásil za dopisovatele nakladatelství MONA. To vydává mimo jiné i relativně seriózní časopis pro muže kam, jak jsem předpokládal, by se podobný článek docela hodil. O Ringu nebyla v žádném případě řeč a ani jsem nevěděl, že jej zmíněné nakladatelství také vydává. Je asi mojí chybou, že jsem se příliš závazně nezajímal o který vlastně časopis půjde.

Marek Chlíbek