UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č. 7

Zravim tě,

doufám že ti nevadí tykání, když tě vůbec neznám a jsi určitě starší než já, když tak se přes to nějak přenes. Stránky specnaz.cz patří k mým oblíbeným stránkám, četl jsem všechny informace které na nich jsou a tak jsem si o tom všech udělal svůj názor, o které (jak píšeš na svých stránkách) tolik stojíš, a tak tady ho máš:

stránky specnaz.cz se mi hodně líbí, sice nejsou nějak graficky extravagantní(v jednoduchosti je síla) ale ty informace na nich stojí za to. Je mi 17 let a tahle problematika mě velice zajímá-bojová umění(hlavně Jeet Kune Do, Krav Maga Nin-Justu),, zbraně, speciální jednotky atd. Informace které na nich poskytuješ se jinde dají jen těžko sehnat, sice je něco pravdy na tom že kdyby se dostaly do rukou „špatným“ lidem, mohly by způsobit škodu, ale s tím se nedá nic dělat. Co jsem četl tvé názory v sekci otázky+odpovědi, tak v řadě věcí s tebou plně souhlasím, co se týče použití násilí, zabíjení, partyzánství, atd. To cos napsal o Bruce Lee(ovi) je velice vystihující.

Abych to shrnul- podle toho co píšeš soudím že jsi jeden s těch správnejch chlapů na tý správný straně, stránky jsou velice kvalitní, už jen pro to, že nemají konkurenci. Je dobře že někdo jako ty dělá to co ty. Co se týče stránek, děláš dobrou věc, jen tak dál. Měj se jak chceš

Pawell.J