UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

OHLAS č.44

Ahoj

četl jsem ten poslední příspěvek a nechápu tvůj ůdiv. Tos musel čekat.
Spousta lidí si myslí, že žoldáci jsou ten nejhorší póvl. Navíc pokud prezentuješ svoje názory veřejně, tak vždycky narazíš na někoho komu se to, nebo ono nelíbí. Musím říct, že většina kluků co znám a co se kdy ( byť krátkodobě ) živili střílením za prachy, jsou většinou solidní lidi, kteří by nikdy nazabili ženskou, dítě, nebo civila – pokud na ně nemíří kvérem. Na druhou stranu berou vlastní zranění, nebo smrt jako součást práce, což je víc než většina vojáků AČR naší zemi nabídla. A tak je to se vším o čem většina chlapů sní a k čemu nikdy nenajdou odvahu. Jen kecaj, ale skutek utek. Jsem tak asi stejně starej jako ty a mám podobný záliby a vzhledem k tomu, že podnikám celkem úspěšně, taky nemám čas na nic. Pravda je, že válčit za prachy se dá pár let, ale časem to unaví jako každá práce a navíc je tu morální problém. Myslím, že to každej prof. voják zná. Ten tupej blb cos ho odprásk má mámu, nechtěl bojovat a stejně musel, vlastně je to nevinej kluk co umřel za politiky atd. Já si o sobě myslím, že nejsem špatnej voják, přesto budu první, kdo v případě války dezertuje ( a to i když mám slušnou hodnost a byl bych celkem v pohodě ). Raději chcípnout jako žoldák za prachy  ( alespoň vím proč ), než jako debil za nějakýho šmejda z parlamentu, kterej vždycky válku přežije a ještě na tom vydělá.
Jestli někoho nenávidím tak to není voják nepřítel, ale ty politici co způsobili, že umíraj lidi a oni sami seděj v teple na prdeli a kšeftujou se smrtí jinejch lidí. Až přijde doba, kdy bude potřeba bojovat, tak to nebude armáda, nebo politici co umřou. Budem to my, jako to byli ty chlapi co lítali v Anglii atd. Já si jich nesmírně vážím a je nutno podotknout, že většina z nich prošla Legií a bojovali jako žoldáci.

S pozdravem jan novák

P. S. Vzhledem k tomu, že to píšu pod vlivem drogy „pivo“ tak to uprav do slušné podoby, jestli to chceš zveřejnit :-)))