UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Pravidla pro vkládání komentářů

Vážení čtenáři.

Pokud by vás to příliš časově neobtěžovalo, chtěl bych vás poprosit, abyste mé nově vkládané články alespoň krátce okomentovali nebo jen ohodnotili kliknutím na hvězdičky nahoře (jednička nejhorší, pětka nejlepší).

Po několika letech, kdy jsem specnaz.cz z časových důvodů dost zanedbával a tvořil jsem materiály pouze „do šuplíku“ nebo pro některé firmy, bych se teď chtěl opět trochu více věnovat propagaci témat o přežití, jelikož občasné záchvěvy naší civilizace možná dávají tušit, že v blízké či vzdálenější budoucnosti by takové znalosti mohly být velmi užitečné.

Hodnocení článků a zpětná vazba v podobě komentářů jsou velmi důležité a významné signály toho, čemu se tematicky věnovat a po jakých konkrétních informacích je největší poptávka.

Proto velmi děkuji všem, co si na to dokáží najít chvíli času.

Dago

* * *

Vzhledem k ne vždy zcela dobrým zkušenostem, které jsem načerpal při provozování našeho diskuzního fóra, si i ke komentářům dovoluji nastolit několik jednoduchých a myslím, že i pochopitelných a nijak významně omezujících pravidel. Primárním účelem komen tářů je vzájemná výměna názorů a zkušeností a to v duchu tolerance a obecné slušnosti. Prosím vás proto, abyste i zde používali zdravý rozum, obecnou slušnost a respektovali všechny ostatní přispěvatele. Všechny zúčastněné tedy prosím o dodržování níže uvedených pravidel. Předem upozorňuji, že příspěvky, které jim budou odporovat, mohou být bez upozornění smazány.

Pravidlo č.1: Zákaz reklamy

Kromě stránek Specnaz.cz jsem zároveň provozovatelem internetových armyshopů www.vlkodlak.cz a www.smrtihlav.cz Proto si, doufám z pochopitelných důvodů, dovoluji zakázat v příspěvcích vkládání odkazů a jiné reklamy, které by mohl oprávněně považovat za konkurenční. Pokud chcete jiného uživatele informovat o podobných věcech, nebo mu poslat link, učiňte tak prosím soukromým e-mailem.

Pravidlo č.2: Zákaz diskriminačních výrazů

Je zakázáno užívání negativně diskriminačních výrazů a urážek rasy, vyznání, národnosti, pohlaví, sexuální orientace, věku, sociální aj.

Pravidlo č.3: Zákaz vulgarismů a osočování

Znamená to, že v komentářích se můžete vztekat a nadávat, pokud to považujete za nutné, ale všechny hrubé vulgarismy jsou zakázány a to včetně jejich náznaků formou částečně vytečkovaných nadávek, nadávek s písmenkem nahrazeným hvězdičkou, rozděleným pomlčkou, atd.:

Pravidlo č.4: Zveřejňování komerce

Uveřejňovat jednoznačně komerční inzeráty, nabídky služeb, upoutávky na komerční akce a podobně lze pouze po předchozí dohodě se mnou jakožto provozovatelem těchto stránek.

Pravidlo č.5: Odpovědnost za obsah

Uživatelé jsou plně zodpovědní za obsah každého svého příspěvku. Přestože z časových důvodů nemůže každý komentář projít mojí kontrolou, vyhrazuji si právo upravit či smazat příspěvek, pokud splňuje jednu z výše uvedených porušení podmínek.

Pravidlo č.6: Respektování zákonů

Žádný z příspěvků nesmí porušovat platné zákony této země. Je zakázáno i nabádání k porušování zákonů ČR a nemorální činnosti.

Pravidlo č.7. Používaný jazyk

Při tvorbě příspěvků je povoleno používání pouze českého, případně slovenského jazyka.

Pravidlo č.8. Nevhodné odkazy

Prosím nevkládejte odkazy na stránky pochybného obsahu a pověsti (nacismus/komunismus, pornografie, atd.) rovněž nebudou tolerovány. Stejné omezení platí i pro odkazy na nevhodné nebo pobuřující obrázky.

Pravidlo č.9.

Vkládání komentářů a čtení stránek je zcela dobrovolné a uživatelům z něj neplynou žádné nároky. Provozovatel si vyhrazuje jednoznačné právo smazat, upravit, přemístit jakýkoliv příspěvek či znemožnit používání webu kterémukoliv uživateli, pokud tak uzná za vhodné a to i bez předchozího upozornění nebo následného vysvětlení.

Pravidlo č.10.

Omezují-li vás nějak popsaná pravidla, prosím nepoužívejte tyto stránky.

Provozovatel fóra a hlavní administrátor:

Marek Chlíbek

marek@chlibek.cz

komentářů 11

1 mirass { 08.05.11 at 10.49 }

dobrej den zajimalo by mě jak vyčinit kuži v ex.podmínkach ovce srna dekuji

2 Marek Chlíbek { 01.11.10 at 8.32 }

Zdravim a dekuji za dotaz. Clanky pod heslem nejsou prozatim verejnosti
pristupne. Resime nyni zpusob, jak omezit pristup na nektere informace detem –
bohuzel internet si tento pristup postupne vynucuje.

3 Honza { 01.11.10 at 8.16 }

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat co musím udělat proto, abych mohl číst články ze sekce utajené materiály. Díky Honza

4 Adam { 16.10.10 at 11.29 }

inak najemne vrahy a cesta peklem jsem jsi stihl přečist před aktulizaci webu ,stači mi hesla jen k těm ostatnim 🙂

5 filip { 14.10.10 at 19.34 }

ja bych se chtel taky zeptat na ty UTAJENÉ MATERIÁLY a jak k nim mohu dostat heslo??

6 Adam { 12.10.10 at 14.05 }

dobrý den chtěl jsem se zeptat proč ty članky utajene materiály jsou zaheslovaný, a jak lze přijit k heslu (podminky)
předem diky

7 Igor { 06.10.10 at 18.52 }

Pán Chlíbek, nemohol som sa dostať na komentovanie kníh Záškodník a Vlkodlak. Pred časom som dočítal Záškodníka a hneď na to som začal s Vlkodlakom. Vnej píšete, že dávate do hromady materiály na ďalšiu knihu. Veľmi sa na ňu teším, lebo tie dve ma veľmi zaujali svojim obsahom a množstvom užitočných rád, ako prežiť v prírode.

8 Marek Chlíbek { 03.10.10 at 13.00 }

Pravidlo č.2 říká, že bys neměl někoho urážet/diskriminovat jen proto, že nějak vypadá, někam patří nebo v něco věří.

9 Marek Chlíbek { 03.10.10 at 12.57 }

Na našem diskuzním fóru http://www.specnaz.cz/forum platí tyhle pravidla už několik let a nikdo s tím nemá problém. Ani si nepamatuji, kdy bych musel někomu mazat příspěvek, když nepočíám občasné zahraniční reklamy na viagru…

10 Cerekev { 03.10.10 at 10.03 }

„Diskriminace“ znamena „rozlisovani“, coz nemusi byt negativni, ale ani pozitivni jev, zalezi na okolnostech. Chapu, ze se diskusi nemusim ucastnit, nevyhovuji-li mi pravidla, nicmene presto si dovolim poznamku. Neni-li tohle cele jen jakasi pravni pojistka, kdyby nahodou, ale pokud budou diskuse skutecne tvrde moderovany, pak se obavam, aby se odsud nevytratil jakysi unikatni duch, ktery tu vzdy panoval. Mam pocit, ze tu vdy slo o prekracovani konvenci, urcitou cestu do neznama, za hranice, balancovani na hrane obecne prijimanych konvenci, moralky apod. Vzdy tu bylo inspirativni prostredi, vzdy tu bylo dost lidi, se kterymi treba nelze vzdy souhlasit, ale lze se od nich mnohe naucit. Mrzelo by me, kdyby se z tohoto fora stalo cosi bezzubeho.

11 Cerekev { 03.10.10 at 9.58 }

Co presne znamena pravidlo c. 2? Neni mi to z toho vubec jasne. Dekuji