UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Hygiena při přežití v divočině

Hygiena v divočině se nemá příliš přehánět. Čistota však není změkčilost, ale pragmatická metoda jak neonemocnět a neumřít. Snad vás i toto video potěší.

Kamarádi mějte se a ať se daří!

Marek Chlíbek – Dago

.

.

 

komentářů 5

1 Jeňa { 17.08.17 at 19.39 }

Na zuby se používá větev olše a slyšel jsem i o přesličce.. ale pravděpodobně takto půjde použít více druhů..

2 JackHat { 12.09.16 at 6.15 }

Nehty jdou celkem v pohodě ořezat nožem, chce to trochu cviku, ale dá se, pokud je použitelně ostrý. Jo a je to „vulva“ 😉

Překvapivě zajímavé video – dík.

3 collani { 07.09.16 at 17.37 }

viz, člověk „jménem Ja“.
V dnešní době příliš ? To jako, když se koukáš s manželkou na „růžovou zahradu“..? No, tak to já se raději „kouknu na Daga“. Jednak nemáme televizi a jednak skutečně takovéhle info se šeredně platí. Tady to máš zadarmo, takže „ber dokud můžeš“.

4 Richard { 02.09.16 at 8.15 }

Reakce na „Ja“: Podle mého názoru zase naopak, osobně jsem vděčný za předání takto hodnotných znalostí Marka Chlíbka právě formou videií a rozsah mi plně vyhovuje. Čím delší, tím informačně hodnotnější a tím lepší. Navíc si jej každý může rozdělit. Třeba poslední 3 dny jsem se díval po večerech na video „Přežití útoku medvěda“, které má hodinu a půl, vždy po půl hodině. Za mě naprosto v pořádku a velký dík.

5 Ja { 31.08.16 at 12.05 }

Uz som ti to raz pisal a napisem to znova: videa nie su velmi stastne a uz vobec nie 40 minutove. To je v dnesnej dobe prilis. Zvlast ked ide len o monolog. Neber to v zlom.