UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Odolné hodinky do akce a nečekaná možnost opatření potravy ve vyrabovaném městě

Úvod video-příspěvku obsahuje přání uživatelům webu do nového roku, proto komu jde hlavně o nastíněné informace, tomu doporučuji nezdržovat se a dívat se až cca o osmé minuty videoklipu.

Marek Chlíbek – Dago

= = = = =

Každý bojovník má v životě okamžiky přivádějící jej na kolena.

Mnozí rádi poklekáme před milovanou ženou nebo při hře se svými dětmi.

Někdy je třeba pokleknout a ošetřit zraněného kamaráda.

…existují však i supi, které na kolena přivede jen chtíč po zlatých zubech zabitého nepřítele.

komentářů 6

1 PARAGUNS { 06.06.13 at 19.19 }

Já už jsem vyzkoušel spousty hodinek i řemínků, ale bohužel na ruce mi vadí. Přešel jsem na Švédské hodinky s červenou led diodou a mini kompasem na karabině a nosím je na poutku kalhot pod blůzou. Pokud jsem jenom v tričku (zcela výjimečně) hodinky otočím či schovám. Sklíčko si přelepuji obyčejnou nebo tónovanou izolepou (odřezky z fólií do autoskel) které nejsou tak demaskující a zároveň chrání hodinky před nárazy či poškrábáním. Čas od času izolepu vyměním

2 Jarek { 13.03.13 at 11.53 }

K řemínku od hodinek mi nedávno jeden známý poradil vcelku dobré řešení. Místo obyčejného řemínku se dá dobře použít spletená padáková šňůra, třeba na způsob tzv. žoldáckého (para) náramku. Je spousta způsobů jak se to dá uplést, záleží co komu sedí nejlíp. Výhody jsou celkem jasné – kus pevné sňůry po ruce, pevný a odolný řemínek k hodinkám, dá se vyrobit přesně na míru (délka i šířka), dobře se nosí a vypadá to i docela pěkně.

3 Harak { 18.01.13 at 20.59 }

Ahoj, moje hodinky Casio G-Shock 3095 mají přichycení řemínku stejně jako Luminox (i když se to nezdá). Je možné, že by běžný řemínek nelícoval přesně s plastovým okrajem, ale měl by jít i tak použít libovolný. Jen je trochu obtížné se ke smáčknutelné ose dostat, u mojich se musely povolit šroubky na okraji, aby se dal odchlípnout plast u pásku.

4 Jarek { 15.01.13 at 1.39 }

Díky za pěkné přání i za další zajímavé povídání.
Tobě taky přeju všechno nejlepší do Nového roku, štěstí, zdraví a ať se ti daří!

5 mirek { 13.01.13 at 14.22 }

Marku děkuji za Novoroční přání. Téma hodinek jsi opravu vyčerpávajícím způsobem probral. Kdysi jsem bez hodinek nedokázal vyjít z baráku. připadal jsem si uplně „nahatej“ ale už několik let jsem čas téměř přestal vnímat a snažím se řídit přirozeným cyklem co nejvíce to jde. Jen ještě k tématu času bych doporučil každému vzít si stopky a zkusit si kolik toho stihnou za 3 minuty. Spoustu lidí to zaskočí kolik se toho dá udělat 🙂

6 Miriam { 13.01.13 at 10.29 }

Děkujeme za poutavé povídání nejenom o hodinkách a upřimné Novoroční přání, které budeme opravdu potřebovat. Děkujeme.