UPOZORNĚNÍ: Stránky obsahují militantní, drastické
a potenciálně psychicky nebezpečné informace.
Může-li vás to jakkoliv poškodit, tyto stránky opusťte!!

Ženská krása na SPECNAZ.CZ ???

Po celý čas existence těchto stránek dostávám občasné návrhy a dotazy, zda by je nebylo možno obohatit i o intimní ženské fotografie zasazené do vojenského či sportovního prostředí. Dotazy podobného druhu nejsou vůbec ojedinělé, což mě v poslední době vedlo k určitému zamyšlení. Jsem samozřejmě také muž a tak před zobrazením nahého ženského těla rozhodně oči nezavírám.Podobně laděné fotky lze občas vidět i různě na netu. Některé jsou hezké, focené s vysokým vkusem a úctou ke kráse ženské bytosti. Jiné (a je jich většina) jsou zaměřené spíše na probouzení nejnižších mužských pudů…


Stránky specnaz.cz jsou primárně zaměřeny přece jen poněkud někam jinam, ale v principu se nechci bránit v podstatě ničemu, co by čtenáři ocenili jako obohacení. Proto si zde dovoluji položit čtenářům zdvořilý dotaz, jak by na podobnou aktivitu nahlíželi. Zajímá mě k tomu váš názor a budu rád pokud mi jej zašlete na můj mail. Vaše názory zde samozřejmě rád zveřejním.


Níže zveřejňuji obrázek slečny, která svolila s využitím svého těla coby reklamní plochy na tento web. Předem děkuji za jakoukoliv Vaši reakci.Marek Chlíbek

chlibek@specnaz.cz


komentářů 8

1 Dušan { 11.12.12 at 18.18 }

Pettovii nikdo ti nekázal na to hledět, vem si čakan a pokračuj do hor. Jsou tam ovce, snad si najdeš tu pravou

2 Jarek { 13.01.11 at 14.36 }

No, co se týká mě, tak se rozhodně k žádné pěkné slečně neotočím zády…. 🙂
Každá žena zaslouží úctu a respekt.
No a nahota je úplně přirozená věc za kterou se snad nikdo nemusí stydět ne?
A co se týká té slečny na fotce, je opravdu moc šikovná a pěkná 🙂 .
A myslím, že z jejího pohledu to přece jen stálo trochu odvahy nechat se vyfotit a zveřejnit to. Rozhodně ne že by se měla za co stydět, to opravdu ne.
Proto si opravdu zaslouží uznání a že ji taky nechám pozdravovat :-)) .
A co se týká dalších fotek …. tak samozřejmě do toho.
Účel těchto stránek je snad všem jasný, že hlavně tu jde o jiné věci.
Tak si myslím, že pár podobných pěkných a vkusných fotek navíc by jen mohlo zpříjemnit obsah stránek.
Navíc když jsou foceny s úctou, respektem a jistou dávkou umělecké zručnosti.
Je to jen můj osobní názor, někdo může jistě nesouhlasit, ale mě se to líbí.

3 Ivan { 14.12.10 at 19.10 }

No ,hezká a svlečená holka nemůže urazit,snad jenom buznu a nebo ženu.Pakliže však ženě nevadí obsah těchto stránek, tak o co jde?:)

4 Ondrej { 14.11.10 at 23.04 }

napriek ozajstnej a neumelej krase dievciny na fotke tu vyssie (je takmer dokonala 🙂 si myslim, ze na tychto strankach su podobne fotky na prekazku a zbytocne mrhanie energie. ak niekomu podobne veci chybaju, ma moznost si vyhladat stovky inych internetovych stranok zameranych len/prevazne na to. ako obcasne „povyrazeni“ mi to nepride az take zle, ale aj tak by som to tu bez problemov ozelel. a dalej, ak uz tu maju byt na obzeranie nejake baby v suvislosti s tematikou, akonahle to ma minisuknu alebo odhalene brusko, alebo aj cosi ine, automaticky sa to zvrhava. ozajstna pekna maskacova zenska (a poznam takych zopar) ma oblecenie aj kanady zaprasene a osuchane od aktivity, vlasy prakticky zviazane (vrkoc a pod.), opasok utiahnuty, spoteny a unaveny vyraz v tvari. to je potom jinaaa! O.

5 Koblich { 20.10.10 at 22.29 }

Ale slečna je moc pěkná, že ji nechám pozdravovat 🙂

6 Marek Chlíbek { 02.10.10 at 10.26 }

Já jsem to pochopil tak, že Pett je žena nebo děvče, takže veřejnou ženskou nahotu vnímá více urážlivě. Je to otázka pohledu zobrazovaná nahota je vždycky kontroverzní téma a nemusí se líbit zdaleka každému. Nicméně každý může vyjádřit svobodně svůj názor, takže díky za oba vaše upřímné komentáře.

7 Oliver { 02.10.10 at 10.20 }

Ta kočka je sexi….ale myslím že ten Pett čo to tu tak skritizoval je čistokrvný teploško – gay. Takže chápem že máš problem s pohľadom na sexi vyzlečenú ženu….

8 Pett { 28.09.10 at 19.44 }

no chlapy toje hnus!!to se to musi cpát všude??ženský jsou hloupý když sem dobrovolně daj svoje fotky aby je všichni očumovali. Neni nejcenější to co je skrytý??mě příde že to moc na tyhle stránky nepatří, to že má nahá holka na nohách kanady z ní vojandu neudělá=D